Een kijkje in onze keuken!

Bekijk hier onze ‘chefs’, ieder zijn eigen specialisme en ervaringen om jouw bedrijf meer succes te kunnen bieden.
Maak kennis en wellicht smaakt het naar meer.

Laat mij een kijkje in de keuken nemen.Bel ons direct op 085-01 600 10

MAAK KENNIS MET ONZE CHEFS

Sjouke Kingma

Sjouke Kingma

Chef Sales

Sjouke doet er alles aan om de projecten in goede banen te begeleiden. Hij is de bewaker van optimale kwaliteit en service. Als klanten met ideeën komen weet hij direct het beste plan-van-aanpak!
06-23 48 14 74
sjouke@signmediagroep.nl

Bas Huybers

Bas Huybers

Chef Online

Bas is de online-strateeg van de Sign en Media Groep. Binnen no-time weet hij als geen ander de knelpunten in de communicatie te benoemen inclusief de oplossing. Wil je oplossingen, dan is Bas dé man!

06-536 86 356
bas@signmediagroep.nl

Jeroen van der Sluis

Jeroen van der Sluis

Chef Sales

Jeroen is een ervaren communicatieman, hij biedt jou een meerwaarde in de begeleiding van de projecten. Met één missie, jouw bedrijf meer succesvoller te laten zijn op het gebied van communicatie!
06 - 24 44 63 85
jeroen@signmediagroep.nl

Rodney Rozenberg

Rodney Rozenberg

Chef Ontwerp

Rodney is onze spring-in-het-veld grafisch ontwerper. Daarnaast heeft hij kennis op alle vlakken van Sign. Rodney creëert niet alleen, hij denkt vooral in oplossingen!
rodney@signmediagroep.nl

Jeroen de Vries

Jeroen de Vries

Chef Montage

Jeroen is verantwoordelijk voor alle uitvoering in de discipline Sign. Van auto’s wrappen tot op hoogte gevelreclame plaatsen. Niets is hem te gek. Test hem maar!
montage@signmediagroep.nl

Gerard van Beijeren

Gerard van Beijeren

Chef 101101

Gerard is de internet-techneut van de Sign & Media Groep. Naast een brede kennis en ervaring in de technische uitvoering denkt Gerard ook mee met de klant. Een unicum in PHP-land!
gerard@signmediagroep.nl

Sjaan Stock

Sjaan Stock

Chef Contact

Bij ons is iedereen een beetje Sjaan. De telefoon wordt namelijk door iedereen in de gaten gehouden. Probeer maar.
085 - 01 600 10
info@signmediagroep.nl

Ook meer succes?
Wij staan voor je klaar!

Volg onze projecten op Facebook, Twitter en/of Instagram